Velkoformátový tisk

Nabízíme velkoformatový tisk a laminace prp profesionální fotografy i amatéry, kteří požadují obrazový výstup na nejvyšší kvalitativní úrovni.

* Tiskneme do šíře 110cm, délka le Vašich požadavků.
* Vybírat můžete z široké nabídky různých povrchů fotopapírů (GLOSS, SATIN, CANVAS, FINEART, PEARL…..)
* Používáme inkousty EPSON ULTRACHROME, které dávají ve spojení s konvenčními i uměleckými studiovými médii a softwarem studio RIP, dokonalý fotorealistický obraz.
* Zde naleznete ceník služeb

Velkoformátová tiskárna Epson 7880

 

EPSON STYLUS 7880

Dokonalý barevný i černobílý tisk
Naše jedinečná technologie inkoustů UltraChrome K3 Epson poskytuje
dokonalý černobílý a barevný tisk.
Zatímco jiné sady inkoustů obsahují jen jednu černou,
řada Epson UltraChrome K3 disponuje třemi černými inkousty –
dosažená kvalita nemá srovnánía proto představují volbu číslo jedna pro náročné profesionály.

 

Média

Studio Gold Fibre Silk 310g – představuje jedinečný barytový materiál s
obrovským rozsahem denzit a barev. I přes unikátní jemnou texturu poskytuje naprosto výjimečnou hranovou ostrost, kterou nelze najít u žádného jiného druhu inkjet média. To je dáno použitím high-end vláken ve vrstvě přijímající inkoust. Gold Fibre Silk 310 je krémově bílý (barevně neutrální, bez nádechu), protože neobsahuje žádná chemická bělidla. A proto je také vhodný pro dlouhodobou archivaci fotografií. Dostupný v listech a rolích.

Fomei REAL Velvet V265g  – je prvotřídní fotografický a nátiskový materiál s velmi atraktivním velvet povrchem. Toto médium je kompatibilní jak s
pigmentovými, tak dye-based inkousty nasazenými jak v piezo, tak termálních inkoustových tiskárnách. Grafika je okamžitě po výtisku suchá a otěru odolná. Fomei REAL Velvet V265 je vhodný pro high-end fotografické reprodukce a především pro digitální nátisky, a to díky přirozené bělosti,
která odpovídá požadavkům následujících norem: ISO 12647-2 (ofset) / 12647-6 (flexo) / 12647-4 (hlubotisk).
Přirozená “Fogra certificated” bělost, vysoká max. denzita a extrémní odolnost proti degradaci UV a světelným zářením zaručují, že materiál Fomei REAL Velvet V265 poskytne saturované barvy a extrémně dlouhodobou obrazovou stálost reprodukcí.
Fomei REAL Velvet V265 splňuje nejpřísnější kvalitativní požadavky stanovované profesionálními fotografy a DTP studii.

Studio Satin/lesk S250g -  Luxusní kartografický materiál polomatný nebo lesklý voděodolný povrch vhodný pro technickou, portrétní i všeobecnou fotografii. Vhodný též jako proofing paper.  Snadná laminace.